A A A

Pokazy plenerowe


Organizujemy, na zamówienie, pokazy plenerowe. Zawodnicy w strojach galowych przybliżają oglądającym zawody skokowe i ujeżdżeniowe, na przywiezionym przez siebie parkurze. Dostępne są również konie do oprowadzania dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Własna, wesoła konferansjerka umożliwia oglądającym zrozumienie tego jakże trudnego sportu.

 

Proponujemy Państwu pokaz jazdy konnej a najwyższym poziomie sportowym. Nasi czołowi zawodnicy Joanna i Krzysztof Pomiankowscy biorą czynny udział w największych imprezach jeździeckich w kraju oraz za granicą.

Nasi zawodnicy podczas pokazów są w strojach galowych - skoczków, konie są osiodłane tak jak podczas zawodów. Dysponujemy własnym nagłośnieniem, przenośnym i stacjonarnym mikrofonem. Do pokazu skoków wykorzystujemy kolorowe przeszkody - takie jak podczas największych zawodów w Polsce, czy Europie. Konie przywozimy własnym koniowozem.

 

Konie do oprowadzania są wyselekcjonowane, spokojne, na których na co dzień uczymy kursantów w Klubie.

Proponujemy trzy warianty pokazów

  1. Jeden zawodnik, jeden koń, sprzęt nagłaśniający, kilka kolorowych przeszkód. Czas trwania około 1 godzina.
  2. Jeden zawodnik, jeden koń, sprzęt nagłaśniający, kilka kolorowych przeszkód. Czas trwania około 1 godziny. Dwa konie do oprowadzania wykwalifikowanymi instruktorami, około 3 godzin. Klienci nie płacą za przejażdżki.
  3. Show Jeździecki - dwóch zawodników, dwa konie, kolorowe przeszkody. Czas trwania około 1 godzina. Dwa konie do oprowadzania wykwalifikowanymi instruktorami, około 3 godzin. Klienci nie płacą za przejażdżki. Profesjonalny i zabawny komentarz do prezentacji zawodników jest bardzo dobrym połączeniem elementów sportowych z ciekawym wprowadzeniem w świat jeździectwa.

 

Wszystko zabezpieczamy sobie sami.

 

Konie, zawodnicy, obsługa, transport, nagłośnienie pokazu, komentarz. Potrzebujemy tylko dojście do prądu i plac. Przed imprezą umawiamy się w celu oglądnięcia miejsca.

 

Uwaga! Można zamieścić reklamy na przeszkodach przywiezionych przez nas w ten sposób zaprezentowany baner przyciąga wzrok większej ilości ludzi.

CMS by Quick.Cms | Stronę wykonał: Grzegorz Baran